radyotemasi radyotemasi radyotemasi radyotemasi
İklim: Emegine yuregine saglik..herkese guzel bir gun dilerim.. İyi yayinlar dilerim.. Azad özgürlük: harbi chat size kulak veren kürtçe odasındaki arkadaşlara gelsin sizden ricam sürekli ulaşabileceğim bir iletişim aracı verebilirmisiniz güzel yayınlar emeğinize sağlık Murat kıncal: Jı mori kafe ü gohdarvanen radyo mori ŕe bıla were Cengiz marhan: Kolay gelsin iyi yayınlar programını ilk defa dinliyorum çok beğendim bundan sonra inş fırsat buldukça dinlemeye çalışıcam istek şarkımda herkese gelsin şev baş amcaoğlu Cengiz marhan : Merhabalar iyi yayınlar yine herzamanki gibi çok formdasın alıştık artık sana kızımla seni dinliyoruz kızım evin"e bir parça gönderirsen çok mutlu olurum kolay gelsin şev baş amcaoğlu Rıdvan KARÇIĞA: Yayın hayatınızdan başarılar dilerim. Cevat bey i tebrik ederim. Saygılarımla erdal esen: sew bas xalimin Dîlan Canbey: Serkeftin???? Rojê can : Serkeftin ???? Zoran : Dayîk û birîn Zoran: Dayîk û birîn İklim: Bize eslik eden herkese gelsin.. Herkese ii bir gun olsun. İyi yayinlar.. Firat roni: İyi yayınlar eyyüp aydoğdu : serkefrın jı wra hemu guhdarı radyomori dızazım Rojariya: Ser xere be Sinan kurt: Burdan bu istegimi tüm kars kağızman denizgü koyü moddi asiretine gelsin sipas dikim Fadıl oguz: İyi yayinlar Fadıl oguz: İyi yayinlar Fatih Ögel: Şevbaş Ey Milletê Kurdê Mazlûm û Bê kes... Rodi: Iyi yayınlar . mirhanturgay: iyi yayinlar dilerim Cıvan amed: Weşan xweş û serkeftın kenan karaaslan : hepiniz ıyıkı varsınız kenan karaaslan : her bijiiii Lorin lore: Slm heval lorin ez simdi den tsk Fatih Ögel: Rojbaş... Temaşevanên bernameyên Hija... Bilal Arık : İyi yayınlar Ejder aymaz: Çok güzel bir yayın radyo mori bir ilk dir yayında emeği geçen herkese selamlar

Google Haritalar ile Artık Radar Noktaları Görülebilecek

Ekleyen RadyoMori.Com | Kürtçe Radyo


18 Ocak 2019, 00:49 / 135 İzlenme


radar,google,google haritalar,radar noktaları,

Google Haritalar'a yeni bir özellik daha geldi. Bu yenilikle birlikte artık yolculuk sırasında radar cezası alma ihtimaliniz azalacak.
 

Google Haritalar, belirli bölgelerde hizmete girecek şekilde oldukça faydalı bir yenilik edindi. Buna göre Google Haritalar içerisinde küçük ikonlar aracılığıyla, sürüş esnasında nerelerde radar olduğunu görebileceksiniz.

Elbette araç kullanırken cep telefonu ile uğraşmak pek de iyi bir fikir değil; bu sebeple Google, sizleri sesli uyarı yöntemiyle de radarlara karşı haberdar edecek.  Bu özellik şu an bütün Google Haritalar kullanıcıları için sunulmuş değil. Sadece Android kullanıcılarına ve de bu kullanıcıların da belirli bir kesimine hizmet veriyor.

Google, bu özelliği kullanıcılara bölge bölge sunuyor. Reddit kullanıcılarının keşfettiği üzere, herhangi bir şekilde bu özelliği elle açmanız da mümkün değil. Bu anlamda biraz beklemeniz gerekecek.

Ülkemizde çok rağbet görmüyor olsa da Waze isimli uygulamadan alınan bir başka önemli özellik de kaza ve radar raporlama oldu. Google Haritalar her ne kadar piyasanın en güvenilir harita uygulaması olsa da rakiplerinin güzel özelliklerini bir bir bünyesine eklemeye devam ediyor.

HABER KAYNAK: WEBTEKNO.COM


Yorum Yap


NOT: Yorumunuz Onaylanınca Aşagıda Gözükecektir.
Bu konuya toplam 0 tane yorum yapılmış